LINK4 OC AC


logo link4 

Link4 stawia na sprzedaż w systemie, direct czyli przez internet i telefon. Jest jedną w pierwszych firm ubezpieczeniowych, które ubezpieczenia komunikacyjne sprzedawały właśnie przez telefon. Co za tym idzie, również jako jeden z pierwszych udostępniał klientom kalkulator OC Link4, służący do samodzielnego wyliczania swojej składki ubezpieczenia samochodu Link4.

Te dwa kanały to jedyny sposób kupić ubezpieczenie samochodu w Link4. Dzięki dystrybucji polis w z pominięciem sieci agentów Link4 może sobie pozwolić na niższe ceny. Link4 oferuje swym klientom Zieloną Kartę gratis oraz w cenie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Program Pomocy 24 oraz Informację Prawną 24.


Kalkulator OC poleca:

Link4 Ubezpieczenie OC

Kalkulator OC Link4

AXA DIRECT – Ubezpieczenie OC już od 282 zł/rok

Kalkulator OC AXA Direct

Składka wyliczona 22.10.2012, kierowca z Katowic, 35 lat, 60% zniżek, samochód Ford Focus 1.4 z 2007 roku. W cenie uwzględniona zniżka za zakup polisy przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.


Każdy, kto zakupił w Link 4 ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dostaje specjalny certyfikat, honorowany przez Policję, który można wozić ze sobą zamiast dokumentu polisy. Potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia można sobie też oczywiście wydrukować. Link4 dodaje również do obowiązkowego dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zwrot kosztów potencjalnego postępowania sądowego, jeśli postępowanie dotyczyć będzie wyjaśniania okoliczności wypadku.

Gdzie kupić ubezpieczenie Link4?

Ubezpieczenie Link4 można kupić na stronie internetowej ubezpieczyciela albo telefonicznie, umawiając się na rozmowę z konsultantem za pomocą specjalnego formularza. Link4 nie sprzedaje ubezpieczeń przez agentów. Zakup ubezpieczenia w systemie direct ma same zalety. Jest szybki, wygodny – możemy zrobić to nie wychodząc z domu, w dowolnie wybranej przez nas porze, a co najważniejsze – możemy liczyć na tanie ubezpieczenie samochodu, gdyż zwykle ubezpieczenia direct są tańsze niż te sprzedawane w tradycyjny sposób. Adresy agentów LINK4

Link4 kalkulator OC

Ubezpieczyciel stawia na nowoczesne sposoby wyliczenia składki ubezpieczenia, więc udostępnia własne narzędzie Link4 kalkulator OC. Strona internetowa Link4, bardzo profesjonalna i ciekawa, oprócz wyczerpujących informacji dotyczących i firmy i zakresu ubezpieczeń zawiera również kalkulator, bardzo szybki, bardzo łatwy w obsłudze i bardzo dokładny. Wyliczenie nim swojej składki ubezpieczenia samochodu Link 4 zajmuje nie więcej niż 60 sekund – jak zapewnia ubezpieczyciel. Nam zajęło to około 2 minut. Ale i tak warto skorzystać i porównać ceny Link4 i ceny innych ubezpieczycieli.

LINK4 kalkulator  – przykładowe składki

Oto przykłady naszych wyliczeń za pomocą narzędzia Link4 kalkulator:

 • Renault Megane z roku 2006, silnik dCi2.0, przebieg 50 000 km, właściciel 30 letni mężczyzna z Goleniowa, 10% zniżki. Cena Link4 – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej  to 843,64 zł, a cena ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z AC Link4 to 2 047,71 zł
 • Audi A3 z silnikiem 1,9 TDI z roku 2003, właściciel 35 letni mężczyzna, mieszka w Biłgoraju, ma 10% zniżki. Cena ubezpieczenia Link4 odpowiedzialności cywilnej to 847,51 a pakiet – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej wraz z AC Link4 to 2815,07
 • Opel Corsa 1,1MR’00, benzyniak, przebieg 180 000 km,właściciel to mieszkaniec Bielska Białej nie mający żadnych zniżek Koszt obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Link4 to 1223,80, a za pakiet ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oraz AC Link4 trzeba zapłacić 2 336,86 zł.

LINK4 Kalkulator – jakie czynniki są brane pod uwagę?

Oto, jakie dane są wymagane przez kalkulator Link4 do wyliczenia składki ubezpieczeniowej:

 • dane osobowe właściciela samochodu takie jak imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu
 • średni roczny przebieg pojazdu
 • aktualny przebieg w km
 • pochodzenie samochodu
 • czy samochód miał jakieś uszkodzenia
 • czy pojazd będzie prowadzony przez kierowcę poniżej 24 roku życia lub takiego który ma prawo jazdy krócej niz rok
 • który właściciel z kolei samochodu chce go ubezpieczyć
 • data urodzenia właściciela pojazdu
 • płeć właściciela
 • data wydania prawo jazdy
 • stan cywilny właściciela pojazdu
 • liczba dzieci posiadanych przez właściciela pojazdu
 • wysokość zniżki lub zwyżki na ubezpieczenie, liczone w ostatniej polisie ubezpieczenia
 • nazwa poprzedniego ubezpieczyciela
 • liczba szkód zgloszonych ubezpieczycielowi w ostatnich 12 miesiącach
 • liczba szkód zgloszonych dwa lata temu

Czy korzystanie z kalkulatora Link4 jest wygodne?

Generalnie trzeba ocenić pozytywnie łatwość i wygodę, jaką dostarcza na korzystanie z kalkulatora Link4. Narzędzie przy każdym pytaniu formularza ma znak zapytania – to jest miejsce, w którym w razie problemów z kalkulacją uzyskamy niezbędną pomoc. Na plus można zaliczyć to, że wszystkie pytania kalkulator Link4 ma na jednej stronie – oszczędza to klikania.

LINK4 Autocasco

Autocasco Link4 to ubezpieczenie samochodu od skutków uszkodzenia, zniszczenia i kradzieży. W sytuacji gdy dojdzie do wypadku, samochód zostanie skradziony, lub zniszczony (wybita szyba) Właściciel samochodu otrzyma odszkodowanie z polisy autocasco Link4. Ubezpieczenie Autocasco LINK4 obejmuje ochroną ubezpieczeniową następujące typy szkód:

 • uszkodzenie, zniszczenie, utrata pojazdu i/lub jego wyposażenia powstałe w wyniku wypadku drogowego oraz kradzieży;
 • uszkodzenie pojazdu przez osoby trzecie
 • uszkodzenie pojazdu na skutek zdarzeń losowych (huragan, grad, powódź, pożar).

Najważniejszą zaletą Autocasco w link4 jest jego niska cena – znacznie niższa niż u innych ubezpieczycieli.

Co otrzymujemy w warunkach AC Link4

Każdy kto kupi polisę ubezpieczenia AC Link4 otrzymuje:

 1. Ubezpieczenie NNW
 2. ubezpieczenie AC z serwisem Szyby24
 3. ubezpieczenie OC z Programem Pomocy24 oraz Informacją Prawną24
 4. ubezpieczenie auto Assistance Kraj Pomoc 24

Ubezpieczenie NNW Link4

Ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) dostępne w Link4 chroni podróżujących pojazdem przed skutkami wypadków i zdarzeń drogowych. Z tytułu ubezpieczenia NNW Link4, tak jak każda firma ubezpieczeniowa wypłaca odszkodowanie związane z uszczerbkiem na zdrowiu, utratą zdrowia, życia lub niezdolnością do pracy będącymi skutkiem wypadku drogowego. Wysokość odszkodowania z ubezpieczenia NNW Link4 zależna jest od kwoty ubezpieczenia, oraz stopnia uszczerbku na zdrowiu doznanego przez podróżujących pojazdem.

Ubezpieczenie Assistance Link 4

Ubezpieczenie Assistane w Link4 to ubezpieczenie komunikacyjne gwarantuje pomoc osobom podróżującym pojazdem w niespodziewanych trudnych sytuacjach takich jak wypadek, awaria, kradzież pojazdu, uszkodzenie opon, brak paliwa , wyładowanie akumulatora, przepalenie żarówki, zatrzaśnięcie kluczyków, uraz ciała, zgon, nagłe zachorowanie kierowcy lub pasażera. Ubezpieczenie obejmuje pomoc techniczną, organizacyjną, informacyjną i medyczną udzielaną na terenie całej Polski.


Wyświetl większą mapę